FURNITURE / Sofas / Sofa 11955350
nr 1195 5350
SOFA
1880s, painted. Length: 143, wear.
1880-tal, bemålad. Längd: 143
Condition: bruksslitage
400
SEK 450
Monday August 6 2018
at 18:22:45
100 kr
150 kr
400 kr
300 kr
350 kr (Robot)
400 kr
400 kr (Robot)